Holowanie samochodów

Wykonujemy usługi holowania aut na terenie m.in: Radzymina, Kobyłki, Marek, Wołomina, Wyszkowa itp.

Pracujemy wyłącznie przy użyciu specjalistycznego sprzętu. 

Holujemy pojazdy o różnych gabarytach, od jednośladów, przez wózki widłowe, samochody osobowe do busów, koparek, a nawet łodzi. Wyręczamy naszych Klientów załatwiając bezgotówkowe holowanie, wynajem pojazdu zastępczego w ramach OC sprawcy przy szkodzie częściowej jak i całkowitej.Oferujemy parking strzeżony 24 H bezpłatnie z OC sprawcy w okresie postępowania likwidacyjnego przez TU. Nasze doświadczenie i rzetelność potwierdzają umowy partnerskie z PZU SA, Starter24, Europ Assistance ,PZM oraz WTW Services.


Ratujemy kierowców od 2007 roku

Wyobraź sobie, że jest noc. Jedziesz z rodziną zupełnie pustą drogą, a za oknem trzaska siarczysty mróz i sypie gęsty śnieg. Nagle na desce rozdzielczej Twojego auta zapala się czerwona kontrolka. Silnik wydaje z siebie ostatnie warknięcie i gwałtownie staje w miejscu. No i jest problem. Dzieci zaczynają płakać, współmałżonek wpatruje się w Ciebie nerwowym wzrokiem – co dalej? To proste. Wybierasz nasz numer telefonu i już wkrótce holujemy Twoje auto w bezpieczne miejsce! A rodzina? Będzie chwalić Twoją życiową zaradność.

Zajmujemy się ratowaniem kierowców z przeróżnych opresji od jedenastu lat. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu wołomińskiego. Nasi kierowcy są do Twoich usług przez całą dobę. Dojadą w każde wskazane przez Ciebie miejsce, bez względu na porę dnia, warunki atmosferyczne oraz wielkość i rodzaj Twojego pojazdu. Wielokrotnie pomagaliśmy kierowcom busów, samochodów osobowych, wózków widłowych, koparek… i łodzi – jedynie nie zgłaszali się do nas jeszcze czołgiści 😊

Profesjonalny sprzęt, rzetelne umowy – to nasze atuty

Dysponujemy wydajnym sprzętem holującym. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawne, zadbane i nowoczesne auta na miarę dzisiejszych czasów. Jeżeli w wyniku wypadku Twoje auto nie będzie nadawać się do dalszej jazdy, możemy zaoferować Ci przechowanie go na jednym z naszych strzeżonych parkingów oraz wynajmem auta zastępczego.

Potrzebujesz skutecznej, szybkiej i fachowej pomocy? Wyręczymy Cię załatwiając bezgotówkowe holowanie. Nasze doświadczenie i rzetelność potwierdzają umowy partnerskie z PZU, Starter24, EuropAssistance, PZM oraz WTW Services. Jesteśmy do Twoich usług!