Wypożyczalnia samochodów

Świadczymy usługi wypożyczania aut na terenie m.in: Radzymina, Wołomina, Wyszkowa, Kobyłki, Marek i okolic.

W naszej flocie znajdują się auta odpowiednie na każdą okoliczność, dostosowane do przewozu również większej liczby osób.

Dbając o komfort zakupujemy samochody w pełni wyposażone i w razie potrzeby dowozimy je do Klienta. W trosce o komfort oferujemy bezgotówkowy wynajem auta z OC sprawcy.

Oferujemy atrakcyjne zniżki przy wypożyczeniach długoterminowych, które przysługują już od trzeciej doby. Koszt wypożyczenia jest zróżnicowany w zależności od klasy auta, a ceny zaczynają się już od 50 zł za dobę! Ceny aut w poszczególnych segmentach:

  • SEGMENT A - od 50zł
  • SEGMENT B - od 70zł
  • SEGMENT C - od 80zł
  • SEGMENT Ck (diesel) - od 100zł
  • SEGMENT D - od 130zł

*do podanych kwot należy doliczyć podatek VAT (23%)

Auta na różne okazje

Nic nie potrafi tak wytrącić z równowagi, jak zepsute auto. Z pewnością znasz to uczucie, gdy w zupełnie niespodziewanym momencie Twój pojazd odmawia posłuszeństwa, a wkrótce masz nim pojechać po dzieci do szkoły, na zakupy czy też na wymarzone wakacje. W obecnych czasach brak samochodu bywa poważnym utrudnieniem. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu – wystarczy wynająć auto.

Jeżeli jesteś w kryzysowej sytuacji i natychmiast potrzebujesz pojazdu do codziennego użytku? Skontaktuj się z nami. W razie potrzeby dostarczymy auto pod wskazany przez Ciebie adres!

Każdy znajdzie coś dla siebie

Nasza flota to nasz skarb. Posiadamy wyłącznie sprawne, nowe auta, do których wystarczy wsiąść i jechać! Wśród dostępnych modeli każdy wybierze ten, który sprosta jego oczekiwaniom. Jesteś głową rodziny, potrzebujesz dużego i wygodnego auta? Mamy takie. Potrzebujesz niewielkiego auta miejskiego, którym wciśniesz się niemalże w każdy zakamarek? Takie mamy również.

To nie jest droga usługa. Co więcej, mamy sporo atrakcyjnych zniżek i przysługują już od trzeciej doby! Cenimy Twój czas i wygodę, oferujemy więc wynajem bezgotówkowy z OC sprawcy. Wybierz pojazd z odpowiadającego Ci segmentu i zadzwoń do nas – resztą zajmiemy się my.